جستجو

روبُر

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

روبُر

مانتو نوجوان

بیش از 10 مدل مانتو نوجوان برای دختران شیک پوش

فهرست مطالب

مدل‌های جدید مانتو نوجوان

انتخاب یک مانتوی مناسب می‌تواند در ظاهر دختر خانم‌های شیک پوش تأثیر زیادی داشته باشد. یکی از انتخاب‌های سخت برای خرید مانتو، مدل مانتو نوجوان است.

بیشتر دخترهای نوجوان دوست دارند از مدل مانتو نوجوان که سبک فانتزی و دخترانه داشته باشد، استفاده کنند.

طرح‌های مانتوی فانتزی از طرح های جذاب و متنوع مانتوها برای دخترهای نوجوان می‌باشد و یک انتخاب مناسب برای آن ها خواهد بود.

مانتو جلوبسته چین دار جذاب

انتخاب مانتو برای نوجوان به نوع اندام، قد و رنگ پوست بستگی دارد. دختران نوجوان، اغلب طرفدار مانتوهای فانتزی هستند که با فرم بدن شان تطابق دارد. در ادامه با چند مدل مانتو دخترانه بسیار زیبا و جدید که مناسب دختران شیک پوش آورده شده است.

از مدل‌های جدید مانتو، مدل‌های جلو باز، انواع مانتو اسپرت بلند و کوتاه، مانتو با طرح های سنتی و فانتزی و… می‌باشد که انتخاب مناسبی برای دخترهای جوان محسوب می‌گردند.

مانتو نوجوان با آستین پفی


اخیرا انواع جدید مدل‌های مانتو جلوباز و جلوبسته در رنگ بندی‌های مختلف و با طراحی‌های متنوع پانچ، شومیزی و غیره با آستین پفی، آستین دو تکه و کلوش، با پوست حیوانات و خز، کار شده، تزیین شده با نگین و تکه‌هایی از پر که پوشیدن هر کدام از آن‌ها در موقعیت‌های مختلف برای خانونم‌ها و به خصوص دختران جوان می‌توانند استایل شیک و جذابی به وجود آورند به خصوص اینکه اگر با کیف و کفش و شلوار مناسب ست شده باشند.

مانتو خنک دامن چیندار


امروزه انواع مدل مانتو بهاری، تابستانه، پاییزه و زمستانه در طرح‌ها و مدل‌های متنوع و برای سنین مختلف نوجوان و بزرگسال طراحی و تولید می‌شود که همین تنوع زیاد مانتوها گاهی مواقع انتخاب را کمی سخت می‌کند؛

دختران نوجوان از مانتوهای گشاد و راحت همراه با چین دامن یا پف آستین لذت می‌برند همانطور که از لباس‌های جذب بدشان می‌آیند که با ترکیب دامن‌های چیندار یا آستین‌های پفی سلیقه آن‌ها پوشش داده می‌شود.

افزودن نوار های چین برای مانتو نوجوان

در ادامه چند مدل مانتو برای نوجوان را قرار داده ایم.

لطفا نظرات خودتان را برای ما ارسال فرمایید.

برای دوخت لباس از الگوهای آماده در دسته کودک و نوجوان سایت ما استفاده کنید.