جستجو

روبُر

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

روبُر

درباره ما

اطلاعاتی درباره ما، فروشگاه روبر

این روز ها با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های روز جهان شاهد تولید پوشاک از طریق مختلف هستیم. همان طور که می دانید، اصلی ترین مولفه برای تولید یک پوشاک اعم از پیراهن، کت، شلوار و … الگو می باشد. در واقع مراکز تولیدکننده برای تولید چنین البسه هایی نیازمند الگو ها هستند. امروزه  دیگر رسم کردن الگو به روش های قدیمی رواج ندارد. بلکه مراکز و افراد بسیار زیادی در این حوزه تاسیس شده اند تا روند تولید پوشاک به کمترین میزان ممکن برسد.

در حال حاضر فروشگاه های بسیار زیادی در سراسر کشور ایران تاسیس و اقدام به شروع فعالیت خود در عرصه ارائه الگو های آماده خیاطی کرده‌اند. در این بین فروشگاه روبر به عنوان یکی از بهترین مراکز فروشنده این محصولات شناخته می شود. اما برای خرید از فروشگاه روبر و کسب اطلاعات مختلف در رابطه با آن نیاز به کسب اطلاعات مختلفی می باشد. شما می توانید با داشتن اطلاعاتی درباره ما، درک بهتری را از فروشگاه داشته باشید.

فروش الگو های آماده سایزبندی شده برای خیاطی لباس توسط فروشگاه روبر

یکی از بخش های اصلی فروشگاه روبر، فروش الگو های سایز بندی شده می باشد. در این بخش الگو های مختلف شرکت توسط نرم افزار های مربوطه دسته بندی شده و با توجه به سایز مدنظر تولید می‌شود. نیاز است که بدانید تولید الگو های خیاطی به وسیله نرم افزار ها سبب خواهد شد تا دقت و ظرافت بسیار بیشتر در الگو وجود داشته باشد. الگو های فروشگاه ما به دو شکل تک سایز و سایزبندی کامل تولید می‌شوند. از این رو امکان خرید الگو ها به هر روشی وجود دارد.

در روبُر چه الگوهایی وجود دارد؟

الگو های آماده خیاطی در رده سنی کودکان

یکی از حساس ترین لباس های مختلف که باید به صورت دقیق تولید و به بازار های کشور ارائه شود، لباس کودکان می باشد. این سبک از لباس ها بر خلاف تفکرات بسیاری از افراد، باید طبق الگو های دقیق تولید شود. فروشگاه روبر توانسته است در این بخش نیز عملکرد موفقی را داشته باشد و تولید الگو های مختص به البسه کودکان را نیز در اختیار بگیرد. فروشگاه ما تمامی الگو های لباس کودکان را توسط چاپ های پلات به بازار ارائه می کند.

فروشگاه روبر الگو های مختص به لباس های بانوان را نیز دارد!

همان طور که می دانید، بسیاری از لباس های بانوان مانند مانتو ها، شلوار و … دارای ساختار پیچیده تری نسبت به لباس های دیگر می باشند. از این رو تمامی مراکز فروش الگو آماده نمی توانند الگوهای باکیفیتی را در این بخش به شما ارائه دهند. اما نیاز است که بدانید، فروشگاه روبر به عنوان یکی از حرفه‌ای ترین تولیدکنندگان الگو لباس های زنانه شناخته شده است. همان طور که گفتیم، فروشگاه ما تمامی الگو های خود را به صورت جداگانه و با استفاده از کامپیوتر طراحی می کند. از این رو امکان تولید لباس های زنانه با استفاده از الگو های روبر بسیار راحت می باشد.

دیگر نگران الگو های خیاطی مردانه هم نباشید!

لازم به ذکر است که فروشگاه روبر در بخش تولید الگو های خیاطی مردانه نیز خوش درخشیده و محبوبیت بزرگی را کسب کرده است. تمامی لباس های مردانه از جمله پیراهن، شلوار، کت و… توسط تیم حرفه ای روبر طراحی و به بازار های کشور ارائه می شوند. از این رو مراکز تولیدی و مزون ها یا افراد شخص می توانند به راحتی از محصولات ما در رده های سنی مختلف استفاده کنند.

خدمات روبُر

از الگو های ارزان قیمت روبر استفاده کن

در بخش دیگر فروشگاه روبر شاهد فروش الگو های مختلف با قیمت های بسیار پایین تر هستیم. فروشگاه روبر در این بخش با گلچین کردن پرفروش ترین الگو های سال های اخیر اقدام به ارائه الگو ها با قیمتی مناسب کرده است. تمامی الگو های ارزان قیمت روبر طی مدت زمان مشخصی فروخته می شوند و سپس الگو های دیگری جای آن ها را می گیرند. لازم به ذکر است که امکان خرید الگو های ارزان قیمت به صورت فایل نیز وجود دارد. شما می توانید با پرداخت مبلغ موردنظر الگوی ارزان قیمت خود را به صورت فایل تحویل گرفته و بر روی صفحه های مختلف چاپ کنید.

خدمات پلات، طراحی الگو و چیدمان و سایز بندی

بسیاری از افراد خریدار الگو های خیاطی آماده نمی توانند برش پارچه را بر طبق الگوی موردنظر انجام دهند. اما جای نگرانی نیست چرا که در فروشگاه روبر امکان چیدمان و سایز بندی لباس موردنظر تولیدی بر روی میز برش آن ها وجود خواهد داشت. چرا که نیرو های توانمند فروشگاه ما قادر خواهند بود تا در این بخش نیز عملکرد موفقی را داشته باشند. تمامی امور مربوط به ترسیم نقشه های مربوطه توسط برترین افراد فروشگاه انجام می گیرد.

به زودی منتظر آموزش های ما باشید

فروشگاه ما توانسته است زیر ساخت های لازم را برای آموزش کار با نرم افزار های مربوط به الگو های خیاطی نیز فراهم کند. البته از بخش موردنظر در ماه های آتی رونمایی خواهد شد.

مدیریت حرفه‌ای فروشگاه روبر

به طور کلی فروشگاه روبر برای اولین بار در سال گذشته تاسیس و اقدام به شروع فعالیت خود در عرصه فروش الگو های خیاطی کرد. فروشگاه ما به دلیل استفاده از ویژگی صداقت در فروش محصولات خود توانست در مدت زمان کوتاهی از اعتبار لازم بهره مند شود. این مسئله سبب شد تا روز به روز به مشتریان روبر افزوده شود. علاوه بر این موضوع تمامی محصولات فروخته شده از سوی فروشگاه ما توسط برترین نرم افزار های خیاطی تهیه و ارائه شده است. بدین جهت می توان دریافت که کیفیت محصولات روبر در تقابل با رقبای سرسخت خود اصطلاحا یک سر و گردن بالاتر است.

استخدام نیرو های مجرب در بخش طراحی و تهیه محصولات فروشگاه روبر سبب شد تا کیفیت بی نظیر محصولات ما مجددا افزایش یابد. از این رو محصولات فروشگاه ما از دیدگاه کیفی در بالاترین نسخه ممکن قرار گرفت. این مسئله سبب شده تا فروشگاه ما به عنوان اولویت بسیاری از مزون ها و تولیدی های مختلف کشور شناخته شود.

همان طور که گفته شد علت اصلی محبوب بودن فروشگاه روبر کیفیت بی نظیر محصولات آن بوده است. اما پشتوانه بزرگی مانند یک مدیر فوق حرفه‌ای نیز تاثیر مستقیمی را در روند بهتر فروشگاه داشته است. مدیریت فروشگاه روبر با داشتن مدارک معتبر و گذراندن دوره های تحصیلی مختلف به عنوان یکی از برترین مهندسین کامپیوتر شناخته می شود. علاقه مدیریت فروشگاه روبر به مسائلی مانند خیاطی و ژورنال های خارجی سبب شد تا در مدت زمان کوتاهی به فکر احداث فروشگاه الگو باشد. سرانجام زمان احداث فروشگاه اینترنتی الگوهای آماده خیاطی برای مدیر توانمند فروشگاه روبر فرا رسید و توانست با تجربه کاری خود در این زمینه، در مدت زمان کوتاهی به موفقیت بزرگی دست پیدا کند.

تمامی نیرو های جذب شده در فروشگاه روبر توسط مدیر حرفه‌ای این مجموعه جذب شده است. نیرو های جذب شده پس از گذراندن آزمون های مختلف موفق به حضور در فروشگاه روبر شده اند. بنابراین فعالیت تمامی این افراد بر اساس حرفه ای ترین متد های روز دنیا انجام می گیرد.

خرید الگو های خیاطی آماده

تنها با چند کلیک از فروشگاه روبر

تمامی نیرو های جذب شده در فروشگاه روبر توسط مدیر حرفه‌ای این مجموعه جذب شده است. نیرو های جذب شده پس از گذراندن آزمون های مختلف موفق به حضور در فروشگاه روبر شده اند. بنابراین فعالیت تمامی این افراد بر اساس حرفه ای ترین متد های روز دنیا انجام می گیرد.

خرید الگو های خیاطی آماده تنها با چند کلیک 

تمامی نیرو های جذب شده در فروشگاه روبر توسط مدیر حرفه‌ای این مجموعه جذب شده است. نیرو های جذب شده پس از گذراندن آزمون های مختلف موفق به حضور در فروشگاه روبر شده اند. بنابراین فعالیت تمامی این افراد بر اساس حرفه ای ترین متد های روز دنیا انجام می گیرد.