روبُر

برند kelme

برند kelme

فهرست مطالب

kelme برندی است که لباس های ورزشی و کفش های ورزشی تولید می‌کند . این شرکت در سال 1963 توسط دیگر حوزه کویلز تأسیس شد و محصولات آن برای بازارهای فوتبال، فوتسال، بسکتبال، دو، کریکت و تنیس طراحی شده است .

kelme برای کجاست؟

دفتر مرکزی Kelme در اسپانیا است، اما دفاتر دیگری در سراسر جهان از جمله یک بخش ایالات متحده در کانور، کارولینای شمالی دارد.

kelme از یک تیم دوچرخه سواری حرفه ای همراه با دولت والنسیا حمایت مالی کرد .

لباس ورزشی kelme
لباس و شلوار ورزشی kelme

محصولات آنها توسط بازیکنان برجسته ای مانند دیوید جیمز ، جوسمی و پل کلی و دیگران تایید شده است. چکمه های فوتبال آنها برای ارائه قدرت، انحراف، دقت و دوام ثابت ساخته شده است. دانیل گونزالس گویزا لباس Kelme Masters را برای RCD Mallorca می پوشد . رئال مادرید و RCD مایورکا از کیت های تولید شده توسط Kelme استفاده می کردند.

Kelme یک برند اسپانیایی است که مختصراً به عنوان “Kelme” یا “Kelme Sports” شناخته می‌شود. این برند در زمینه تولید کفش‌های ورزشی، لباس‌های ورزشی و تجهیزات مربوط به ورزش فعالیت می‌کند.

کفش kelme
کفش kelme

Kelme به طور گسترده در بازارهای ورزشی حضور دارد و محصولاتی از جمله کفش‌های فوتبال، کفش‌های ورزشی، لباس‌های ورزشی، و لوازم جانبی ورزشی تولید می‌کند. این برند معمولاً به عنوان یک برند قدیمی و معتبر در زمینه ورزش‌های تیمی شناخته می‌شود و همچنین همکاری‌هایی با تیم‌های فوتبال مختلف داشته است.

سایت رسمی برند Kelme

برای خرید الگوهای آماده خیاطی لباس های ورزشی تولیدی لباس ورزشی خود را برند کنید!!!!