روبُر

چرخ خیاطی صنعتی شرکت جک

شرکت جک، تولید کننده انواع چرخ خیاطی صنعتی

فهرست مطالب

شرکت جک

شرکت چرخ خیاطی جک که فعالیت خود را در جولای ۱۹۹۵ در کشور چین آغاز کرد و بنای توسعه تولیدات خود را در آگوست ۲۰۰۳ در سری راسته دوز، سردوز و میاندوز های صنعتی نهاد.

امروز به جرات میتوان گفت یکی از پرفروش ترین محصول ها در بازار چرخ خیاطی صنعتی محصولات شرکت جک است. که این مساله جدای از کیفیت این برند مرهون خدمات پس از فروش و تامین قطعات مناسب آن است. در تمام این سال ها شرکت جک با نوآوری یکی از شرکت های پیشرو در خلق ایده های جدید و تولیدات متناسب با نیاز کاربران بوده است. هم اکنون این محصول در سراسر جهان و در کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

ماشین آلات دوخت چرخ های خیاطی، قلب کارخانه های تولید پوشاک محسوب می شوند. چرخ های خیاطی مختلفی برای تولید پوشاک وجود دارند. شما باید ترکیب مناسبی از چرخ های خیاطی برای تولید محصولات یا گروه محصولی خود انتخاب کنید.

برای انتخاب انواع مختلف چرخ های خیاطی و تعداد چرخ هایی که برای راه اندازی کارخانه خود نیاز دارید می توانید با یک فرد متخصص مشورت نمایید. به منظور آشنایی شما با این دستگاه ها تعدادی از آنها را در زیر معرفی می کنیم. دستگاه کوک قفلی تک سوزنه (SNLS) (می توانید بسته به نوع کار از سه نوع دستگاه SNLS مختلف استفاده کنید.

دستگاه کوک زنجیری عادی به همراه یک دستگاه صاف کننده سطح پارچه از زیر به یک دستگاه برش لبه مجهز است). دستگاه مولد بازوی کارگر دستگاه کوک زنجیری تک سوزنه دستگاه کوک زنجیری چند سوزنه (مثال دستگاه Kansai Special) چرخ خیاطی اورلاک دستگاه فلت لاک؛ انواع واگن های مسطح و بسترهای استوانه ای دستگاه کوک قفلی دو سوزنه دستگاه سوراخ کردن جای دکمه دستگاه دوخت دکمه چرخ خیاطی زیگزاگ دستگاه اتصال قزن قفلی

ماشین آلات و تجهیزات پرداخت کاری کارهایی که در اتاق پرداخت انجام می شوند، عبارتند از بررسی لباس، تعمیر عیوب لباس، از بین بردن لکه ها، وصله پینه لباس، برش نخ های اضافی، حذف نخ های اضافی، اتو کردن لباس و تا کردن آن. انواع مختلف تجهیزات پرداخت کاری در این فرآیندها مورد نیاز است؛

مانند تجهیزات پرس لباس،

میز خلاء

و اتوی بخار برای اتوی لباس.

معرفی انواع چرخ خیاطی صنعتی جک

چرخ خیاطی میاندوز جک
چرخ خیاطی راسته دوز جک
را مد نظر قرار داد. این نوع از چرخ های خیاطی از جمله مدل های محبوب و پرفروش ژانومه به بازار عرضه شده و دارای ویژگی های منحصر به فردی است. چرخ خیاطی برای تهیه پوشاک و دوخت لباس یکی از نیازهای اصلی به شمار می رود و در همین راستا شرکت های مختلفی درصدد تولید انواع مدل های این نوع از محصولات هستند ولی شرکت تولیدی ژانومه به دلیل ارائه ی چرخ خیاطی های پرکاربرد با کیفیت بسیار عالی توانسته به یکی از پرطرفدار ترین برندها تبدیل گردد . چرخ خیاطی های جک نیز از دیگر مدل های پرفروش و محبوب این شرکت تولیدی است که در ادامه به طور کلی به بررسی مشخصات و مزیت آن به طور کلی خواهیم پرداخت .


از انواع چرخ خیاطی جک می توان به چرخ خیاطی راسته دوز اشاره کرد، این نوع از چرخ خیاطی با توجه به نوع موتور، طراحی و همچنین آلیاژ به کار رفته در داخل آن قیمت متفاوتی را به خریدار پیشنهاد می دهد. انواع چرخ خیاطی جک دارای گارانتی یک ساله هستند و برای دوخت ظریف تا متوسط این نوع از محصولات می توانید به راحتی با تعویض سورن اقدامات لازم را انجام دهید‌. این نوع از چرخ خیاطی ها به طور پیوسته در یک بازه ی زمانی کارکرد مناسبی داشته باشد به همین دلیل برای کارگاه های صنعتی و تولیدی پوشاک و لباس یک گزینه ی ایده آل است.

چرخ خیاطی میاندوز جک
چرخ های خیاطی میاندوز از انواع چرخ خیاطی جک با توجه به اجزای تشکیل دهنده و البته مکانیسم عملکرد دارای انواع :

چرخ میاندوز بازویی
چرخ میاندوز موتور سرخود
چرخ میاندوز اتوماتیک
چرخ میاندوز تیغ چپ (مختص دوخت پایین دامن)
چرخ میاندوز تیغ راست (مختص دوخت کش شورت)
می باشد. هر کدام از مدل های چرخ خیاطی میاندوز جک از انواع چرخ خیاطی جک طرز استفاده منحصر به فردی دارد و در صورتی که دنبال نشود ممکن است کارایی کافی و مطلوبی نداشته باشد به همین دلیل حتماً دستورالعمل استفاده از آن را مد نظر قرار دهید. اصلی ترین کاربرد استفاده از چرخ خیاطی جک در دوخت پارچه های کشی و تریکو می باشد و مهم ترین ویژگی آن کارکرد طولانی مدت بدون هیچ گونه مشکل است.

بخوانید:

کارگاه های تولید پوشاک