روبُر

انواع مدل آستین

انواع مدل آستین با تزئینات مچ

فهرست مطالب

برای آستینهای لباس ها از تزئینات مختلفی استفاده می شود.

انواع مدل آستین و رازهای تزئین آن

برای تزئینات آستین یا قد آستین را با راهکارهای خلاقانه زیبا و تزئین می کنند یا قسمت مچ لباس را ، که بستگی به مدل لباس و نحوه استفاده آن دارد . آیا این لباس در مجالس مهمانی کاربرددارد یا برای استفاده عمومی و خرید؟

  • اگر برای استفاده عمومی و خرید وبیرون استفاده می کنید توصیه این است که از دکمه و تور استفاده نشود، چون استفاده لباس را کمی مشکل می کند و برعکس تور برای لباسهای مجلسی بسیار شیک می باشد.
  • برای استفاده عمومی از آستینهای گشاد استفاده نکنید، به دلیل رانندگی، خرید سوپر مارکت و .. کمی راحتی شما را می گیرد که بهتر است در رابطه با تنگ کردن آستین های گشاد، ادامه مقاله را بخوانید.
  • برای محیط های اداری هم آستینهای گشاد و تزیین شده کاربرد ندارد و هنگام کار با کامپیوتر شما را اذیت می کند.پس بهنر است از آستین های مناسب و ساده استفاده شود.
  • و اما برای لباس نوجوان استفاده از تور بسیار جذاب است هرچند استفاده از دکمه زیاد برای لباس کودک و نوجوان توصیه نمی شود.
  • برای آستین های لباس کودک هم به دلیل تحرک کودک و راحتی آن، توصیه می شود آستین های ساده استفاده شود.
  • از انواع تزئینات آستین برای انواع لباس های مجلسی، مهمانی، مانتوها، شومیزها و .. می توان استفاده کرد.

تزئین مچ آستین با تنگ کردن مچ با روش های ساده

برای تزئینات آستین از روش های مختلفی استفاده می شود . برخی با سنگ های قیمتی، تورو نوار های تزئینی آستین را زیباتر می کنند و در بعضی موارد با دوخت ساده و دکمه های تزئینی هم می توان آستین های زیبایی ایجاد کرد.

مدل های زیر نمایش چند مدل آستین لباس می باشد که علاوه بر زیبایی با عث تنگ تر شدن مچ آستین شده است.

تزئین مچ آستین با گشاد کردن مچ آستین با

بعضی تزئینات علاوه بر زیبایی آستین به گشاد شده مچ آستینکم می کند. در مدل های لباس بسته به آن آستین های متفاوتی طراحی می شود.

انواع مدل آستین با دکمه

دکمه های ساده برای تزئینات لباس ها و به خصوص آستین نقش بسیارمهمی دارند. این دکمه ها علاوه بر آسان کردن پوشش لباس و آستین و راحت باز و بسته شدن آن، به زیبایی لباس کمک زیادی می کند.

انواع مدل آستین با تور

برای برخی از لباس ها تورها و نوارهای تزئینی به زیبایی لباس کمک می کنند.

تزئین آستین با پارچه لباس

گاهی برا تزئین لباس از پلرچه های اضافه لباس به صورت نوار یا پاپیون استفاده و لباس را با آن تزئین می کنند. گاهی پارچه را چین می دهند و روی آستین کار می کنند که خیلی شیک می شود.

واما …

روبُر برای شما عزیزان الگوهای آماده مانتو شومیز را آماده کرده است که اساس بالاتنه زنانه به همراه آستین می باشد. از پک های آماده روبُر استفاده کنید، آستینمانتوی شیک و مجلسی خود را با روش های گفته شده تزئین کنید.😃✔