جستجو

روبُر

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

روبُر

نازنین بیاتی هنرمند سینما

نازنین بیاتی و نقدی بر استایل های جذاب این هنرمند دوست داشتنی

فهرست مطالب

نازنین بیاتی از هنرپیشه‌های جوان و مطرح سینمای ایران است و صاحب نقش‌های دل‌نشین و البته متفاوت بوده‌است. او با توجه به رشته تحصیلی اش در حوزه طراحی لباس، به استایلش توجه زیادی دارد و دنبال این نیست که صرفاً جلب‌توجه کند یا بی‌دقت و بدون فکر دست به انتخاب پوشش خود در مراسم و موقعیت‌های مختلف بزند، اما در جاهایی بی توجهی نیز انجام داده است.

بررسی و نقد استایل نازنین بیاتی

نکاتی رو برای هر عکس مطرح می کنیم باز شما حتما نظرتون رو برامون بفرستید.

بوت بلند ایشون ❌

شومیز و مانتو یا یقه خاص جذاب است.✅


ست پانچو و شلوار جذب با ترکیب رنگ عالی✅

 


تونیک حریر کار شده با گیپور در انتهای آستین و لباس که با ترکیب شال مشکی و شلوار بگ مشکی عالی است و باعث بیشتر نشان دادن لباس شده است اما گیپور روی انتهای لباس بر روی شلوار مشکی دید ندارد اما برای سرآستین ها شیک است.


مدل مانتوی نیمه رسمی با شلوار بگ نخی خیلی جذاب نیست و رنگ ها هم همخوانی ندارند.


این استایل رو با ترکیب مشکی و ست کیف و کفشش خیلی دوست دارم مخصوصا نوارهای چرمی و قرمز که روی شال طراحی شده و ترکیب مشکی قرمز عالی ساخته. کفش پاشنه بلند به این هنر پیشه میخوره و قد ایشون رو بلندتر نشون میده.


این استایل نازنین بیاتی هم غوغایی کرده است اما کفش روباز و لاک قرمز پا رو دوست ندارم و فکر میکنم لاک های انگشتان دست، سفید هستند که باعث عدم هماهنگی و تو ذوق زدن می شود.


وای وای از این مانتو حریر و ست بی نظیر شلوار و شومیز آن با کفش و شال همان رنگ، که استایل این هنرمند را خانومانه و ملوس کرده است.


کت گشاد و شلوار بگ و خاکستری معرکه، استایل این بازیگر سینما را شیک و مجلسی کرده است و اندکی هم استایل کژوال دارد. اما….

کیف بزرگ و رنگ نامتقارن آن را زشت کرده چه بهتر بود از کیف کوچک خاکستری یا مشکی استفاده می کرد.


نازنین بیاتی

عاشق این استایل نازنین بیاتی هستم که به بسیاری از نقش های بازیگری این هنرپیشه میخوره ، سارافون سبز گدار با کت بنفش با انگشتر نگین سبز و شال با رنگ گل ها که اگر یه رنگ دیگه مانند یاسی بود به تناژ بنفش و سبز نزدیک تر بود.


نازنین بیاتی26

استایل شیک لباس چرم نازنین بیاتی حیرت آوره و تناژ لباس جذب طوسی با شلوار با همان تناژ رنگی با وست چرم بلند جذاب شده است.


نازنین بیاتی27

این ترکیب استایل نازنین بیاتی از شال، کیف و مانتو بسیار عالی و رسمی اما شلوار جین ترکیب مناسبی نیست اگر شلوار راسته سفید جذب ست شومیز زیر مانتو می پوشید بهتر نبود؟(نظر بدید)


نازنین بیاتی28

این مدل شومیز با دامن بلند که دالبر یک طرفه دارد از نظر من جالب نیست و همین طور بلوز از دامن کمی تنگ تر است و ترکیب متناسبی نیست اما طیف رنگی مناسبی دارد.


مدل مانتوهای نازنین بیاتی هم جذاب است که با ترکیب شال مناسب با توجه به رنگ خطوط بکار رفته در لباس شیک شده است.✅

برای خرید الگوهای آماده خیاطی به لینک بالا سر بزنید.⬆

نظرتون رو حتما برام بفرستید منتظرم….