جستجو

روبُر

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

روبُر

آقایون چاق

خانم های تپل و آقایون چاق چه بپوشند؟؟(قسمت2)

فهرست مطالب

سلیقه و استایل لباس برای هر فردی متفاوت است و بسته به سلیقه شخصی، موقعیت اجتماعی، و موقعیت فیزیکی مختلف، می‌تواند متغیر باشد. اما در کل، اگر به عنوان “آقایون چاق” به مردانی با قد و ظاهر فیزیکی قوی اشاره شود، ممکن است به برخی انتخابات خاص در لباس‌ها کمک کند.

نکاتی درباره پوشش و استایل آقایون چاق

استفاده از لباس گشاد ممنوع

آقایون چاق فکر می‌کنند که پنهان شدن زیر لباس‌های گشاد سایز آنها را استتار می‌کند. درصورتیکه این درست نیست. لباس‌های متناسب نسبت به لباس‌هایی که خیلی بزرگ هستند، جذاب‌ تر و راحت‌تر هستند. لباس های گشاد شلخته و غیر جذاب به نظر می رسند. 
از طرفی پوشیدن لباس های خیلی تنگ و جذب هم فقط وزن اضافی شما را برجسته می کند. بنابراین پوشیدن لباس با سایز مناسب بسیار مهم است.

آقایون چاق
آقایون چاق

از پوشیدن لباس های ضخیم و کلفت خودداری کنید. هر چه لباس ضخیم تر باشد، بیشتر به حجم بدن شما می‌افزاید. ژاکت ها و پیراهن های ضخیم می توانند شما را بزرگتر از آنچه هستید نشان دهند. به علاوه آنها باعث تعریق بیشتر شما می شوند که یک مشکل رایج برای آقایون چاق است. 

پوشیدن لباس رسمی(کت و شلوار)

بیشتر لباس‌های غیررسمی برای آقایون چاق جذابیت کمتری دارند. لباس های گشاد و تی شرت های نازک هیچ جذابیتی برای یک مرد تپل ندارد. واقعیت این است که شلوارهای پارچه ای کلاسیک کت شلواری در آقایون چاق بهتر از شلوار جین و تی شرت به نظر می رسد.

سعی کنید کمد لباس های روزمره خود را بگردید تا چیزهایی پیدا کنید که جذاب تر هستند و احساس راحتی بیشتری می کنید.

پوشیدن لباس با طراحی ساده

لباس ههایتان را ساده نگه دارید. لباس هایی که از طراحی شلوغ استفاده شده، فقط اندام شما را برجسته تر می کنند و توجه بیشتری را به بدن شما جلب می کنند.

سعی کنید از لباس های ساده یا طراحی کم استفاده کنید. این کار به جای اینکه چشم را مستقیماً به سمت آن بیاورد، به صاف کردن شکل بدن شما کمک می کند.

پوشش مردان تپل
پوشش مردان تپل

بستن کمربند زیر ناف ممنوع

نسبت های طبیعی بدن را حفظ کنید. تصمیماتی در مورد لباس بگیرید که تناسب بدن شما را دست نخورده نگه دارد. به عنوان مثال، اگر شکم بزرگتری دارید، شلوار خود را زیر روده خود نپوشید!!!

این باعث می‌شود که شکم شما بیشتر قابل توجه و برجسته باشد. در عوض، شلوار خود را در سطح معمولی در اطراف ناف بپوشید. این کار تا حدودی چربی اضافی شکم شما را پوشانده و نسبت های طبیعی را برای بدن شما حفظ می کند. 
اگر در بالا نگه داشتن شلوار خود با پوشیدن آن در این سطح مشکل دارید، به جای کمربند، آویزها را امتحان کنید. آنها شیک هستند و این مشکل را برای شما برطرف می کنند! 

ویژگی های لباس مناسب برای آقایون چاق

اندازه لباس:

  • انتخاب لباس‌هایی که به اندازه مناسب باشند و قدرت تناسب مناسب را داشته باشند.
  • جلوگیری از لباس‌های بسیار گشاد یا خیلی تنگ، زیرا این ممکن است ظاهر فیزیکی را نادیده بگیرد یا تاکید بیشتری روی آن بیافریند.

رنگ‌ها:

  • انتخاب رنگ‌های متناسب با رنگ پوست و سلیقه شخصی. رنگ‌های تاریک‌تر معمولاً تاثیر افزایش قوام بدنی دارند.

لباس‌های متناسب با فرم بدن:

  • انتخاب لباس‌هایی که از جزئیات فیزیکی مثل عضلات بدن به خوبی برجسته شوند، مانند تی‌شرت‌ها یا پیراهن‌های مناسب است.

اکسسوری‌ها:

  • استفاده از اکسسوری‌ها مانند کمربند، ساعت یا عینک که به زیبایی ظاهر بدن کمک کنند.

استفاده از لباس‌های ورزشی:

  • استفاده از لباس‌های ورزشی به خوبی به قوام بدنی فرد تپل پاسخ خوب می دهد.

در نهایت، مهمترین نکته این است که هر فرد بر اساس سلیقه شخصی خود باید لباس‌هایی را انتخاب کند که احساس راحتی و اعتماد به نفس را به او بدهد.

الگوی خیاطی پیراهن مردانه