جستجو

روبُر

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

روبُر

تی شرت عجیب

10 تی‌شرت عجیب-طرح‌های خلاقانه تی‌شرت

فهرست مطالب

طرح‌های خلاقانه تی‌شرت

طرح‌های خلاقانه تی‌شرت در دنیای مد و لباس از جذاب‌ترین موضوع‌های دنیا به شمار می‌‌رود، که هر ساله با ظرافت خاصی از سوی طراحان و سرمایه گذاران دنبال می‌شوند. در همه جا دنیا افراد مشهور سعی می‌کنند با نوع منحصر به فرد پوشش، لنز دوربین‌ها را به سوی خود کشانده و بر شهرت خود بیافزایند.

بزرگ‌ترین برندها همیشه در پی یک فرصت استثنایی برای تولید لباس، کیف یا کفش خارق العاده و تک برای بازیگران، خوانندگان، ورزشکاران یا صاحبان سرمایه می‌باشند، تا ضمن افزایش محبوبیت و فروش برندشان، خود را به صدر برترین ها برسانند.

برای طراحی این نوع لباس ها گاهی از جنس و متریال متفاوت و خیلی خاص استفاده می‌شود و گاهی از طراحی های خاص و بدیع. تی‌شرت‌ها،  لباس‌های ساده T شکل هستند که از زمان‌های قدیم بخشی از لباس‌های بشر بوده است. تی‌شرت مدرن از زیرپوش‌های استفاده شده در قرن 19 تکامل یافته است و قدیمی‌ترین تی‌شرت به‌عنوان لباس‌های بدون دکمه، به زمانی بین جنگ اسپانیا و آمریکا در سال 1898 و سال 1904 برمی‌گردد، یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های تی‌شرت، اتو کشی آسان آن است.

با صرف زمان خیلی کم می‌توان آن را اتو کشی کرد و به راحتی استفاده کرد. در این مقاله 10 مورد طرح های خلاقانه تی‌شرت و خاص رو می‌بینید که به نظر خودم از خلاقیت بالایی در طراحی استفاده شده است.  

تی شرت بچه
تی شرت بچه- در این تصویر طوری چهره بچه روی تی‌شرت طراحی شده است که گردن آن با گردن صاحب تی‌شرت یکی شده است.(طرح های خلاقانه تی‌شرت)
تی شرت قایقی
تی‌شرت قایقی- در این مدل از خطوی افقی به عنوان امواج دریا استفاده شده است که در اطراف قایق با حرکت خاصی در خطوط روند حرکت قایق مشخص است.(طرح های خلاقانه تی‌شرت)
تی شرت
تی‌شرت هیولای غار(طرح های خلاقانه تی شرت)
تی شرت واکم
تی‌شرت واکمن طوری طراحی شده است که انگار سیم واکمن از گردن آویزان است.(طرح های خلاقانه تی‌شرت)
(طرح های خلاقانه تی شرت)
یک طراحی جالب مدرج کردن لباس با زمان است که فرد با پیاده روی و فعالیت خود، میزان تعرق و زمان فعالیت خود را مشخص می‌کند.(طرح های خلاقانه تی‌شرت)
سطل رنگ
ریختن رنگ از سطل رنگ
رنگ آمیزی
رنگ آمیزی با قلمو(طرح های خلاقانه تی‌شرت)
فیل
در تصویر دست فرد خرطوم فیل است.
داخل شکم
این طرح طوری با رنگ ها ترکیب شده است که گویی داخل شکم خالیست.
فندک
طراحی دستی که فندک دارد.

برای طراحی ها و پیاده سازی ایده های خود می توانید الگوی تی‌شرت روبُر  با قیمت بسیار مناسب را از فروشگاه ما خرید کنید، بدوزید و طرح‌های مختلف را با رنگ‌های مخصوص پارچه طراحی کنید. الگوها به صورت pdf می‌باشند که باید دانلود کرده و در برگه های A4 پرینت بگیرید و به هم بچسبانید.از این مقاله برای راهنمایی استفاده کنید.