روبُر

پرسش و پاسخ

بیش از 20 پرسش و پاسخ درباره الگوهای آماده روبُر( FAQ)

فهرست مطالب


پرسش و پاسخ -پرسش‌های پرتکرار

پرسش و پاسخ

سوالات پرتکرار

آیا الگوهای روبُر دقیق است؟

✅ تمامی الگوهای سایت روبُر با نرم افزارهای پیشرفته و تخصصی رسم الگو طراحی و سایز بندی می‌شوند و ایراد و نقص ندارد.

آیا قیمت الگوهای آماده روبُر مناسب است؟

✅ الگوهای آماده روبُر روی کاغذ با کیفیت پلات در عرض 1 متر چاپ شده اند .الگوها در سایزهای جداگانه چاپ شده اند و جای دوخت در الگوها وجود دارد فقط کافیست روی کاغذ برش زده شود. الگوها کاملاً تخصصی و با نرم افزارهای رسم الگو طراحی و سایزبندی می‌شوند.

الگو‌های آماده روبُر با وجود تمام این ویژگی‌ها قیمتی بسیار پا یین‌تر از الگو‌های آماده سایرکانال‌ها و سایت‌ها را دارا می‌باشد در حدود یک سوم قیمت.

آدرس سایت‌های مشابه را برای شما قرار می‌دهم تا قیمت ها و کیفیت را مقایسه کنید.

https://rochi.ir/product-cat/sewingpattern

https://simakade.ir/

چطوری از سایت خرید کنم؟

✅ بعد از اضافه کردن محصول از سبد خرید می‌توانید به مرحله بعدی رفته و خرید را انجام بدهید. اگر الگوی pdf بخواهید به محض پرداخت برای شما قابل دانلود است.

اگر الگوهای چاپی بخواهید بعد از 2 روز برای شما ارسال می‌شود.

آیا مرجوعی هم دارید؟

✅ بله برای عطلاعات بیش تر به صفحه یمقرات مراجعه کنید.

هزینه ارسال به چه صورته؟

✅ هزینه ارسال برای راحتی مشتری در ابتدا محاسبه می‌شود و با تیپاکس به تمام استان‌ها 3 تا 5 روزکاری ارسال می‌شود.

الگوهای آماده شما با بقیه الگوهای آماده چه فرقی داره؟

✅ الگوهای ما با نرم افزارهای کامپیوتری طراحی و سایزبندی می‌شوند. الگوها در سایز های جداگانه چاپ می‌شوند .اما الگوهای دیگر در سایت‌های مختلف سایزها روی هم چاپ شدهاند و باید با کاغذ کپی شود. یا در برخی پیج‌های اینستاگرام با ماژیک و دستی روی کاغذ الگو کشیده می‌شود که امکان هرگونه خطایی وجود دارد. برخی از سایت‌ها هم که الگوهای آماده ترک می‌فروشند یعنی کپی کرده و می‌فروشند .

الگوهای آماده خیاطی روبُر با متخصصان مجرب به طراحی الگوها می‌پردازد و به همین علت قابلیت تغییر الگو و سفارش مدلسازی و سایزبندی وجود دارد .

آیا بعد از خرید پشتیبانی داره؟

✅ بله با شماره تماس 09339545967

آیا به همه استان‌ها ارسال دارید؟

✅بله به تمام نقاط کشور و خارج از کشور

آیا پلات چسبی دارید؟

✅بله- باید تماس بگیرید و سفارش چاپ روی کاغذ چسب‌دار بدهید.

امکان تهیه الگوی تک سایز چگونه است؟

✅قبل از خرید از سایت حتما با شماره پشتیبان تماس بگیرید و اندازه هی خود را چک کنید و الگوی متناسب با شما ارسال شود.

در صورت قرار دادن سفارش تک سایز حتماً با شما تماس خواهیم گرفت.

الگوی تک سایز رو چطور بخرم؟

✅بعد از انتخاب محصول دو گزینه وجود دارد که امکان انتخاب سایزبندی کامل و انتخاب تک سایز می‌باشد. روی گزینه تک سایز کلیک کنید و ادامه خرید را انجام دهید.

آیا متد تجاری برای استفاده شخصی هم کاربرد داره؟

✅بله – برای افرادی که ایراد اندامی ندارند قابل استفاده می‌باشد مانند لباس‌های بازاری و دوخته شده آماده که بر اساس جدول استاندارد سایزبندی می‌باشد.

من یک خانم خانه‌دار هستم و دوره خیاطی نرفته‌ام ، چرخ خیاطی ساده دارم می‌توانم از الگوهای آماده شما استفاده کنم؟

✅بله- الگوها را با توجه به مشاوره تلفنی انتخاب و مستقیم روی پارچه برش کنید. فقط با داشتن اطلاعات کمی از کار با چرخ خیاطی و دوخت لباس و اتصال قطعات لباس به راحتی این کار امکان پذیر است. به زودی در سایت آموزش‌های مقدماتی دوخت و کار با چرخ خیاطی بارگذاری می‌شود.

من دوست دارم برای خودم و بچه‌ها لباس بدوزم اما فرصت ندارم به کلاس‌های خیاطی بروم، آیا بدون دانش الگو می توانم از الگو استفاده کنم ؟

✅به زودی در سایت آموزش‌های مقدماتی دوخت و کار با چرخ خیاطی بارگذاری می‌شود و با الگوهای آماده خیاطی به راحتی می‌توانید لباس مورد علاقه خود را بدوزید.

اینکه در روند خیاط شدن انواع الگوها را یاد بگیرید زمان زیادی را از شما خواهد گرفت و بارها و بارها باید تجربه کسب کنید تا در رسم الگو حرفه‌ای بشوید.

من دختر نوجوان و با اضافه وزن دارم که در بازار لباس مناسب پیدا نمی‌کنم و دوست دارم خودم برایش لباس بدوزم. کلاس خیاطی هم رفتم. روبُر می‌تواند به من کمک کند؟

✅بله ما الگوهای آماده برای کودک و نوجوان داریم اما برای شرایط دختر گل شما ، الگوی شخصی یا سفارشی تهیه می‌شود. با شماره ما تماس بگیرید و شما را راهنمایی می‌کنند تا اندازه های مناسب دخترتان را ارسال کنید و الگوی سفارشی تهیه شود و برایتان ارسال گردد.

من کلاس خیاطی رفتم اما الگوکشیدن همچنان برام سخته. از الگوهای تک سایز می‌تونم استفاده کنم؟

✅خوشبختانه روبُر الگوهای آماده‌ای را دارد که برای بازار مناسب است و استانداردهای اندام ایرانی را دارد. این الگوها مطابق جدول استاندارد می‌باشد. می‌توانید از جداول استفاده کنید و مطابق الگو سایز را انتخاب کنید و الگوی تک سایز با قیمت مناسب انتخاب کنید و بدوزید.

الگوهای شما اساس الگو هست؟ برای مدل باید تغییر داد؟

✅برخی از الگوهای آماده روبُر اساس الگو می‌باشند و برخی مدلسازی شده‌اند .مشاوران ما با شما در ارتباط هستند در صورتیکه بخواهید الگوها تغییر کنند می‌توانند سفارش مدل خود را به واحد طراحی اعلام نمایید.

از این الگو‌ها بارها و بارها می‌توانید استفاده کنید و مدلسازی کنید و لباس‌های متفاوت بدوزید. از این الگو ها بارها و بارها می‌توانید استفاده کنید و مدلسازی کنید و لباس‌های متفاوت بدوزید.

با استفاده الگوهای آماده عیب یابی شده روبُر بدون هیچ دردسری می‌توانید با سرعت بیشتری خیاطی کنید.

آیا امکان سفارش حضوری وجود دارد؟

خیر

آیا امکان سفارش مدل های مختلف با سایزبندی وجود دارد؟

✅بله- تماس با مشاوران روبُر و سفارش به واحد طراحی

چرا الگوی آماده لباس نوزاد بخرم ؟

✅ همه مادرها دوست دارند خودشان برای فرزندانشان لباس بدوزند و مهمتر از همه که دوست دارند با پارچه‌های باکیفیت خیاطی کنند.

در محصولات ما پک الگوی نوزاد رو شامل زیرپوش، شورت عینکی، بلوز و شلوار و آستین هست که کاملترین و دقیق ترین مجموعه الگو هست و با قیمت خیلی مناسب می‌توانید این پک رو تهیه کنید و و الگوها رو بارها و بارها استفاده کنید و با رشد فرزندتان سایز های بزرگتر رو برایشان بدوزید.

پرسش و پاسخ خود را در این صفحه بیابید و اگر پرسش دیگری دارید در بخش دیدگاه حتما اعلام کنید تا به سرعت پاسخ داده شود.

من تولیدی دارم اما با روش های سنتی الگوکشی انجام می‌دهم .روشهای جدید پلات الگو واقعاً دورریز پارچه را کم می‌کند؟ چگونه؟

در بخش پلات و چیدمان الگو طراحی الگو با نرم افزار انجام می‌شود و سایزبندی انجام می‌گردد. تولیدی‌های عزیز ابعاد میز برش و عرض پارچه و مشخصات پارچه از جمله میزان آبرفت را می‌دهند و ما با نرم افزار تخصصی چیدمان الگو در ابعاد میز برش درخواستی الگو را چیدمان می‌کنیم.

نرم افزارهای تخصصی چیدمان با قدرت پردازش فوق العاده‌ای که دارند این کار را انجام می‌دهند و خروجی آن پلات گرفته و ارسال می‌شود.

https://www.roobor.ir/home/sewing_pattern_design

دیدگاهتان را بنویسید